Haber Detayı
07 Eylül 2020 - Pazartesi 17:26 Bu haber 313 kez okundu
 
28 bin 293 çifte talasemi testi
Türkiye’deki belediyeler arasında ilk talasemi testi ruhsatını alan Kepez Belediyesi, bugüne kadar evlenecek 28 bin 293 çifte talasemi testi hizmeti sundu. Belediye Tıp Merkezi’nde verilen bu hizmet daha hızlı ve daha ekonomik olması bakımından evlenecek çiftler tarafından büyük talep görüyor.
ANTALYA İLÇELERİ Haberi
28 bin 293 çifte talasemi testi

Sağlık alanında önemli hizmetlere imza atan Kepez Belediyesi, Belediye Tıp Merkezi ile ilçe sakinlerine özel hastane konforunda hizmet veriyor. Türkiye’deki belediyeler arasında ilk talasemi testi ruhsatını alan Kepez Belediyesi, evlenecek çiftlere talasemi testi hizmeti de sunuyor.  Evlenecek çiftlerin talasemi testi işlemlerini daha hızlı ve daha ekonomik bir şekilde gerçekleştiren Kepez Belediyesi, bu hizmetiyle binlerce kişinin hayır duasını alıyor. Kepez Belediyesi Tıp Merkezi, bugüne kadar 28 bin 293 çifti talasemi testi hizmetiyle buluşturdu.  

Hızlı ve ekonomik

Kepez Belediyesi’nin evlenecek çiftlere yönelik sunduğu bu hizmet özellikle evlilik hazırlıkları için işyerinden kısıtlı izin alabilen çalışanlara büyük kolaylık sağlıyor. Evlenecek çiftler talasemi test sonuçlarını gün içinde alabiliyorlar.   Kepez Belediyesi’nin talasemi testi hizmetinden sadece Kepezliler değil, evlenecek tüm çiftler yararlanabiliyor. Talasemi testi yaptırmak isteyen çiftler, Kepez Tıp Merkezi’nin 338 11 22 nolu telefon hattından gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: Kepez Belediyesi, Belediye Tıp Merkezi, hakan tütüncü
Yorumlar
Haber Yazılımı