Haber Detayı
05 Mayıs 2019 - Pazar 00:38 Bu haber 3879 kez okundu
 
Bahçeli: “Hainlerin kökü kazınmalıdır”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Türkiye terörle mücadeleyi cesaretle, kararlılıkla devam ettirmelidir. Hainlerin kökü kazınmalıdır." dedi.
SİYASET Haberi
Bahçeli: “Hainlerin kökü kazınmalıdır”

Bahçeli'nin sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamaları;

1-Bugün aldığımız iki ayrı kara haber yüreklerimizi kavurdu,milletimizi acıya ve yasa boğdu. Teröristler bir kez daha vatan evlatlarımıza kast etti. Ancak yılgınlığa düşmek,yeise kapılmak,yorgunluk emaresi göstermek söz konusu değildir, aksini düşünenler boş bir hayalin içindedir.

2-Suriye’nin Azez Bölgesi’nde PKK/YPG’li canilerle çıkan çatışmada bir yüzbaşımız şehit olurken, bir binbaşımız da yaralandı. Hakkari sınırındaki bir üs noktasına caniler tarafından Irak’ın Kuzeyinden yapılan hava atışı sonucunda 3 Mehmedimiz şehit, birisi de yaralandı.

3-Berat Gecesi 4 kahramanımızın şehadetinden sonra bugün 4 kahramanımızın daha şehit düşmesi elbette milletimizi derin bir üzüntüye sevk etti. Bilinsin ki, terörle mücadelenin amansız ve acımasız şekilde sürdürülmesi milli ve tarihi bir sorumluluktur.

4-Canımıza kast eden, bekamıza hançer sallayan, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne nifak ve zehir saçan, kandan ve karanlıktan beslenen insanlık canavarlarını tamamıyla imha etmek artık hepimiz için vatan görevi, hatta mukaddes bir ödevdir”

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: mhp, devlet bahçeli, asker, şehit, vatan
Yorumlar
Haber Yazılımı