Haber Detayı
07 Eylül 2020 - Pazartesi 16:49 Bu haber 385 kez okundu
 
Başkan Genç’ten Anlamlı ziyaret
Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede İYİ Parti Döşemealtı ilçe başkanı seçilen Ali Özbey ile yine kısa süre önce Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığına atanan Yusuf Oktar’ı makamında ziyaret etti.
DÖŞEMEALTI HABERLERİ Haberi
Başkan Genç’ten Anlamlı ziyaret

“HAYIRLI OLSUN”

Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, ilk önce Belediye İş Merkezinde yeni binasına taşınan Millet ittifakı ortağı İYİ Parti ilçe binasını ziyaret etti. Ziyarete Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Reşit Doğan eşlik etti. Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede ilçe başkanı seçilen Ali Özbey ve yönetim kurulu üyelerine “Hayırlı olsun” temennisinde bulunan Belediye Başkanı Genç, belediyenin çalışmaları ve pandemi süreciyle ilgili bilgi verdi.

KONGREYE DAVET

İYİ Parti ziyaretinin ardından yine kısa süre önce yeni binasına taşınan ve kısa süre önce ilçe başkanı olarak atanan Milliyetçi Hareket Partisi Döşemealtı İlçe Başkanı Yusuf Oktar ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.  Başkan Genç İlçe Başkanlığı için aday olan Oktar’a başarılar diledi. Başkan Oktar bu ziyaret için Başkan Genç’e teşekkür ederek 19 Eylül tarihinde yapılacak MHP’nin olağan kongresine davet etti.

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: döşemealtı belediyesi, turgay genç, iyi parti, mHP, CHP, antalya
Yorumlar
Haber Yazılımı