Haber Detayı
07 Eylül 2020 - Pazartesi 17:01 Bu haber 478 kez okundu
 
Çabalarınızı takdir ediyorum
Başkan Genç, Zabıta haftasını kutladı Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Zabıta teşkilatının kuruluşunun 194’ncü yıldönümü nedeniyle belediyede görevli zabıta memurlarıyla bir araya geldi.
DÖŞEMEALTI HABERLERİ Haberi
Çabalarınızı takdir ediyorum

Her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta haftası nedeniyle Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, zabıta personelini ziyaret ederek,  bu yıl 194’ncü yılını kutlayan personelini tebrik etti. Bu yıl Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler gereği kısıtlı kutlamalar yapan Zabıta personelini unutmayan Başkan Genç, belediyemizin kolluk kuvveti aynı zamanda gülen yüzü olan Zabıta arkadaşlarımın kuruluş yıldönümlerini kutlarım” diye konuştu.

Turgay Genç, “Bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alınan Covid-19 salgını nedeniyle önemli tedbirler aldık ve başta ilçemizde olmak üzere salgının yayılmaması için azami çaba harcadık. Bu konuda büyük bir özveri gösteren siz değerli arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Özellikle Pazar yerlerinde aldığınız sıkı tedbirler sayesinde ilçemizde salgınının daha düşük seviyede geçmesine büyük katkı sağladınız. Hepinizi ayrı ayrı kutlarım” dedi. Zabıta personeliyle uzun süre sohbet eden Başkan Genç, ziyaretin sonunda personeliyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: turgay genç zabıta, antalya, döşemealtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı