Haber Detayı
29 Eylül 2020 - Salı 14:52 Bu haber 640 kez okundu
 
Çifte Standart Uygulamayın..!
Türkiye Yerel Basın Birliği, Genel Başkanı Nezir Karayün, Ermenistan’ın Azerbaycan’a yaptığı hain saldırıyı ve bu saldırıyı görüntüleyerek haber yapmak isteyen, TRT ve AA ekibine yönelik yapılan saldırıyı kınadı.
GÜNCEL Haberi
Çifte Standart Uygulamayın..!

Yapmış olduğu basın bülteninde Karayün; zorlu şartlarda görev yapmakta olan, TRT ve AA ekibi arkadaşlarımıza yapılan bu saldırıyı kınıyoruz. Ermenistan’ın yapmış olduğu saldırıdan basın mensupları, son anda kurtularak ölümden döndüler.  Saldırıya uğrayan arkadaşlarımıza şahsım ve Türkiye Yerel Basın Birliği adına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.  Ermenistan bölgenin barışına karşı çok büyük bir tehdittir, bu tehdidini Türk gazetecilerine karşıda kullanması üzücü bir durumdur. En kısa zamanda bu çirkin saldırıların son bulmasını ve Azerbaycan’ın toprak bütünlüğünün kabul edilmesini temenni ediyoruz. Türk Milleti olarak her zaman Azerbaycan’ın yanındayız. Ermenistan’ın tehditkâr saldırıları karşısında gerekli ve yeterli tepkiyi koyamayan uluslar arası toplum, çifte standardını bir kez daha gözler önüne sermiştir.

ŞUBE VE TEMSİLCİLİKLERİMİZ

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Merkezi, Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, Batman Şube Başkanı Tercan Atılgan, Mersin Şube Başkanı Ahmet Söyler, Ordu Şube Başkanı Osman Şahin, Tokat Şube Başkanı Kenan Kayhan, Antalya Şube Başkanı Filiz Keleş, İzmir Şube Başkanı Kaan Engin Vardar Şube Başkanlıkları ve 25 il temsilciliği; Adana Hüseyin Yetiş, Adıyaman  Arzu Kızıldağ, Antalya Filiz Keleş, Balıkesir Haluk Özçelik, Bartın Hüsamettin Elmas, Bursa Münir Temelli, Çanakkale Kemal Peltek, Diyarbakır Yaşar İçen, Eskişehir Gülseren Şenyüzlü, Giresun Nur Kılıç, Iğdır Ferdi Aras, Isparta Elif Akgül, Kırklareli Savaş Eskici, Kırşehir Ulaş Salih Özdemir, Kütahya  Hasan İşcan, Malatya Hamit Özpolat ,Muğla Tuğba Yanıkgönül, Sinop Serhat Özşahin,  Şanlıurfa Mehmet Canbek, Tekirdağ Şaban Kardeş, Trabzon Ömer Salkı, Yalova Saliha Akdoğan, Yozgat Mustafa Çamsarı, Van Ebubekir Demir, Afyon Zafer Murat Çakır, Dinçay Doğar.

Yerel Basın Birliği Derneği Ortak Basın Bülteni’dir.

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı: Nezir Karayün

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: nezir karayün, yerel basın birliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı