Haber Detayı
03 Ağustos 2018 - Cuma 10:53 Bu haber 1446 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı’na hakaret!...
Çınaraltı Sohbetleri’ne konuk olan gazeteci İsmail Saymaz “Tarih programı adı altında Atatürk’ün annesine küfredildi. Cumhurbaşkanı’na hakaret edilmemeli ama 1. Cumhurbaşkanı da aynı, 13. Cumhurbaşkanı da aynı. Kurucu ve kurtarıcımıza hakarete hukuki işlem yapabilmek için bile sosyal medya tepkisi bekleniyor” dedi. Lüleburgaz Belediyesi Çınaraltı Sohbetleri 2018 Umut Verenler “Medya” başlığıyla 1 Ağustos Çarşamba günü saat 19.00’da Zübeyde Hanım Parkı’nda halkın yoğun ilgisi ile gerçekleşti. Gazeteci Melis Alphan ve gazeteci İsmail Saymaz’ın konuşmacı olduğu programın moderatörlüğünü gazeteci Celal Pir yaptı. Medyanın tartışıldığı Çınaraltı Sohbetleri’nde İsmail Saymaz şunları söyledi:
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı’na hakaret!...

Çınaraltı Sohbetleri’ne konuk olan gazeteci İsmail Saymaz “Tarih programı adı altında Atatürk’ün annesine küfredildi. Cumhurbaşkanı’na hakaret edilmemeli ama 1. Cumhurbaşkanı da aynı, 13. Cumhurbaşkanı da aynı. Kurucu ve kurtarıcımıza hakarete hukuki işlem yapabilmek için bile sosyal medya tepkisi bekleniyor” dedi.

Lüleburgaz Belediyesi Çınaraltı Sohbetleri 2018 Umut Verenler “Medya” başlığıyla 1 Ağustos Çarşamba günü saat 19.00’da Zübeyde Hanım Parkı’nda halkın yoğun ilgisi ile gerçekleşti. Gazeteci Melis Alphan ve gazeteci İsmail Saymaz’ın konuşmacı olduğu programın moderatörlüğünü gazeteci Celal Pir yaptı. Medyanın tartışıldığı Çınaraltı Sohbetleri’nde İsmail Saymaz şunları söyledi:

Kaynak: Editör: Muhammed Ali KELEŞ
Etiketler: Cumhurbaşkanı’na, hakaret!...,
Yorumlar
Haber Yazılımı