Haber Detayı
25 Mayıs 2019 - Cumartesi 15:33 Bu haber 1877 kez okundu
 
Dekorasyonunuz karakterinizi yansıtıyor
Modadan, dekorasyona artık her alanda kişileştirilebilir ve özgün ürünler tercih ediliyor. Kişisel zevklerin ön plana çıktığı mekanlar, karakterleri yansıtırken yaşam alanlarına da ayrıcalık katıyor. Günsan’ın Radius Design serisinde yer alan kahve, fil, kedi gibi desenleriyle her zevke hitap eden anahtar ve prizler, tasarımlarıyla yaşam alanlarının şık tamamlayıcıları oluyor.
YAŞAM Haberi
Dekorasyonunuz karakterinizi yansıtıyor

Kullanıcıların beklentilerine ve değişen trendlere uyumlu anahtar ve prizler geliştiren Günsan, Radius Design serisiyle özgün zevkleri tasarımla buluşturuyor. Kedi, gitar, çiçek, kahve gibi desenli figürleriyle kullanıcıların karakterlerini yansıtacak ürünler geliştiren Günsan, dekorasyona özgün bir yaklaşım getiriyor.

 

Özgün tasarımlarla duvarları renklendiriyor

Tasarım odaklı geliştirilen Radius Serisi, birbirinden farklı ve şık tasarımlı anahtar ve prizleriyle karakterinizi dekorasyonunuza yansıtmanıza imkan tanıyor. Bir kedi severseniz dekorasyonunuzda kedi desenli, müzik aşığı iseniz gitar desenli anahtar prizleri tercih edebilirsiniz. Mutfağınızı ise gurme desenli anahtar prizlerle renklendirebilirsiniz.

 

Dekorasyonda kişiye özel ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılara ayrıcalıklı bir dünya sunan Günsan’ın Radius serisinde Radius Design serisi ile birlikte doğadan ilham alan 500’den fazla malzeme seçeneğine sahip Radius Elements serisi de yer alıyor.

 

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: 2019 dekorasyon
Yorumlar
Haber Yazılımı