Haber Detayı
03 Mart 2019 - Pazar 01:33 Bu haber 1255 kez okundu
 
Geri dönüşümlü seri
Eczacıbaşı Profesyonel’den doğa dostu yeni seri: Selpak Professional Essential Geri dönüşümlü seri ile EDT sektörüne yeni bir soluk gelecek
TEKNOLOJİ Haberi
Geri dönüşümlü seri

Ev dışı tüketim sektörüne yönelik çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel, Selpak Professional markası ile geri dönüşümlü ürünleri sektöre kazandıran yeni bir seriyi hayata geçirdi. Doğa dostu Essential serisinin geri dönüşümlü ürünleri yüzde 80 geri dönüşümlü kağıtlar ile üretiliyor. 

Üstün kalite akıllı seçim mottosu ile ev dışı tüketim sektöründe tercih edilen Selpak Professional, sürdürülebilirlik planları doğrultusunda geri dönüşümlü ürün serisi ile sektöre çevreci bir yaklaşım getiriyor. Ülkemiz genelinde başlatılan doğa dostu çalışmaları destekleyen Selpak Professional, Essential serisi ile işletmelere daha az enerji ve daha az su harcanarak üretilen ürünler sunuyor.

Essential doğanın renklerini ürünlerine yansıtıyor

Essential ürün serisi jumbo havlu, z katlama dispenser havlu, sensörlü dispenser havlu ve peçete ürünlerinde daha az ağaç kullanımı sağlıyor. Geri dönüşümlü kağıttan üretilen Essential serisinde, kağıt renkleri yeni üretim uygulamasına bağlı olarak doğanın renklerini yansıtıyor.

Doğa dostu Essential serisinin geri dönüşümlü ürünleri, yüzde 80 geri dönüşümlü kağıttan üretiliyor. Essential serisi, çevreye duyarlı işletmeler için etkili bir alternatif oluyor.

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: zeynep yiğit yalı, aristo iletişim, Eczacıbaşı, selpak
Yorumlar
Haber Yazılımı