Haber Detayı
25 Aralık 2018 - Salı 10:00 Bu haber 921 kez okundu
 
HAYDİ KES, YAPIŞTIR, KENDİN YAP!
ABM YAYINEVİ’NDEN YENİ BİR ETKİNLİK KİTABI: KES, YAPIŞTIR, KENDİN YAP
YAŞAM Haberi
HAYDİ KES, YAPIŞTIR, KENDİN YAP!

abm Yayınevi’nin yeni kitabı Kes Yapıştır Kendin Yap - Ezo ile Sanatsal Faaliyetler,  içindeki hem eğlenceli hem öğretici etkinlikler ile çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunuyor. Ezo Sunal ve Ömer Öztüyen’in kaleminden çıkan bu etkinlik kitabı, yaratıcılığı ve el becerilerini desteklerken sorumluluk, geri dönüşüm ve çevre bilinci de aşılıyor.

 

Ezo Sunal’ın abm Yayınevi etiketiyle çıkan yeni kitabı Kes, Yapıştır, Kendin Yap - Ezo ile Sanatsal Faaliyetler, çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmek isteyen ailelere birbirinden güzel etkinlik önerileri sunuyor. Çocuklar, kitaptaki oyuncakları, aletleri ve tasarımları yaparken ellerindeki malzemeleri de değerlendirebiliyor ve bu malzemelerin hepsini birbirinden eğlenceli oyuncaklara dönüştürüyor! Bazı etkinliklerde yer alan kare kodları okutarak telefonundan veya tabletinden etkinlik videolarına ulaşabilen çocuklar,  her faaliyette yer alan önerilerle eğlencenin tadını varıyor. Haydi kes, yapıştır, kendin yap!

 

Kurucusu olduğu çocuk atölyesinde eğitmenlik yapan Ezo Sunal ile çocuk şarkıları ve oyunları hazırlayan Ömer Öztüyen’in kaleminden çıkan Kes, Yapıştır, Kendin Yap – Ezo ile Sanatsal Faaliyetler eğitici ve keyifli bir deneyim sunuyor. Kitap, Eda Erdoğmuş’un özenle hazırladığı çizimlerle,  daha renkli bir hale geliyor.

 

Kitap Adı: Kes Yapıştır Kendin Yap - Ezo ile Sanatsal Faaliyetler

Yazan: Ezo Sunal ve Ömer Öztüyen

Resimleyen: Eda Erdoğmuş

Kaynak: Editör:
Etiketler: HAYDİ, KES,, YAPIŞTIR,, KENDİN, YAP!,
Yorumlar
Haber Yazılımı