Haber Detayı
29 Ağustos 2021 - Pazar 01:28 Bu haber 122 kez okundu
 
Konforlu yaşam alanı
Kepez Belediyesi’nin halkın kullanımına kazandırdığı kültür ve sanat adası DokumaPark, hayvanlar içinde konforlu yaşam adresi oldu.
ANTALYA İLÇELERİ Haberi
Konforlu yaşam alanı

Dokumapark’ta sokak kedilerine konforlu yaşam alanı

İlçede yaşayan hayvanlara yaşama ve beslenme alanları oluşturan Kepez Belediyesi, DokumaPark’a kazandırdığı ‘Kedi Apartmanı’ ile de onlarca sokak kedisine konforlu bir yaşam sunuyor.

Kepez Belediyesi’nin halkın kullanımına kazandırdığı kültür ve sanat adası DokumaPark, hayvanlar içinde konforlu yaşam adresi oldu. Doğayla iç içe bir yaşamın kent sakinlerine sunulduğu parkta, hayvanlar içinde yaşama ve beslenme alanları bulunuyor.  Kepez Belediyesi’nin Şubat ayında DokumaPark’a kazandırdığı ‘Kedi Apartmanı’ onlarca sokak kedisine konforlu bir yaşam sunuyor. Hayvanlar için emniyetli yaşam alanları oluşturan Kepez Belediyesi’nin, DokumaPark’a kazandırdığı 3 katlı, 64 odalı yuva ilçe sakinleri tarafından da büyük ilgi görüyor. Onlarca kedinin yaşadığı ‘Kedi Apartmanı’ DokumaPark’a gelen ziyaretçilerinde uğrak yeri oldu.  Hayvan dostu Kepez Belediyesi, güvenli bir yaşam sunduğu sokak kedilerinin mamalarını da kendi üretiyor. Kedi apartmanının yanı sıra, DokumaPark’taki ağaçlarda rengarenk kuş evleri de bulunuyor.

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: Dokumapark, sokak kedileri, kepez belediyesi
Yorumlar
Haber Yazılımı