Haber Detayı
20 Ekim 2020 - Salı 20:25 Bu haber 224 kez okundu
 
Peyman Sağlıklı lezzetlerle yenilendi!
Peyman’ın sevilen markası Bahçeden, hem yenilendi hem de büyüdü. Aynı bahçenin toprağında özenle yetişen, Peyman uzmanlığı ile üretilen çiğ ve kavrulmuş kuruyemiş ile kuru meyve ürünleri artık Bahçeden markasıyla sevenlerine ulaşacak. Logosundan ambalaj tasarımına tümüyle yenilenen Bahçeden dünyasına, Çiğ Mix ve Ortaya Karışık aileleri de katıldı.
SAĞLIK Haberi
Peyman Sağlıklı lezzetlerle yenilendi!

Peyman, çiğ ve kavrulmuş kuruyemiş, kuru meyve ve mix ürünlerini Bahçeden markası altında bir araya getiriyor. Bahçeden’in yeni nesil ambalajlarında ürünün yüksek lif içerdiği, deniz tuzuyla kavrulduğu ve glütensiz olduğu gibi söylemlerin yanı sıra, ürünün içeriğine ve sağlığa faydasına dair bilgiler de yer alıyor. Tazeliği ve hijyeni koruyan özel zipperlı paketlerde sunulan Bahçeden Ailesi, hazırlanan özel mix’lerle de günün her anı, her yerde sağlıklı atıştırmalık arayanların favorisi olacak.

Bahçeden gelen doğallık, gurmelikten gelen lezzet…

Yeni Bahçeden dünyası, kavrulmuş kuruyemişin lezzetini ve sosyalliğini, çiğ kuruyemişin sağlıklı ve bireysel dünyasını bir araya getirerek, farklı tüketim ihtiyaçlarına aynı çatı altında yanıt veriyor.

Aynı toprakta yetişen, doğadan özenle toplanarak sağlıklı üretim proseslerinden geçirilen çiğ   ürünler beyaz ambalajlarda; aynı özelliklere ek olarak deniz tuzu ve özel kavurma teknikleriyle lezzetlendirilen kavrulmuş ürünler ise yeşil ambalajlarıyla raflarda yerini alıyor. Yenilenen ambalajları ve yeni çeşitleriyle aileye katılan Çiğ Mix ve Ortaya Karışık serisi ise çok sevilen mix ürünlere gurme alternatifler sunuyor.

Kaynak: Editör: Muhammed Ali KELEŞ
Etiketler: Son dakika,atamalari,media,ajans,femax,,2018,2019,2020,güncel haber,günlük ha
Yorumlar
Haber Yazılımı