Haber Detayı
29 Aralık 2018 - Cumartesi 13:36 Bu haber 746 kez okundu
 
ŞİMDİ SAHNE SIRASI ONLARDA...
JOLLY JOKER KAPILARINI İZEV'Lİ GENÇLER İÇİN AÇTI...
GÜNCEL Haberi
ŞİMDİ SAHNE SIRASI ONLARDA...

 

Kısa adı İZEV olan İstanbul Zihinsel Engelliler Vakfı'nın yeni yıl balosu Jolly Joker Vadistanbul'da gerçekleşti. Kurulduğu günden bugüne sayısız konsere ev sahipliği yapan Jolly Joker, tarihinde ilk kez bir defileye ev sahipliği yaparak İzev'e koşulsuz destek verdi. 

 

Sarıyer Belediyesi'nin katkılarıyla Jolly Joker ev sahipliğinde gerçekleştirilen, sunuculuğunu Hakan Kural ve Merve Kılıç'ın yaptığı baloya çeşitli sivil toplum örgütleri ve Rotary kulüpleri de defileleri ile renk kattılar.

 

''Hayatın her alanında bizde varız'' mottosuyla, ''Yıkılmak zorunda lan zihinlerdeki duvar'' sloganıyla gece boyunca gönüllerince eğlenen İzev gönüllüleri, Neslican Tay'ın sürprizi ileyse duygusal anlar yaşadılar. İzevli gençlerle birlikte podyuma çıkarak onlara moral veren Tay, ''Hayatın önünde hiç bir engel yok. Engel sadece zihinlerde. Bu gece ve her yeni doğan günde o engelleri birer birer aşacak, o duvarları kararlılıkla yıkacağız. Ne zaman isterseniz yanınızda olacağım.''diyerek etkinlik alanında büyük bir alkış tufanı kopardı.

 

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in de katıldığı muhteşem etkinlikte Belediye personeli mini bir defile yaparak İzevli gençlere destek oldular.

 

Yaklaşık üç saat boyunca gönüllerince eğlenen İzev gönüllüleri ve İzevli gençler, gecenin finalinde hep birlikte fotoğraf çekilerek bu muhteşem geceyi ölümsüzleştirdiler. Öte yandan geceye katılanlar arasında oyuncu Özgür Özgülgün'de yer aldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞİMDİ, SAHNE, SIRASI, ONLARDA...,
Yorumlar
Haber Yazılımı