Haber Detayı
30 Aralık 2020 - Çarşamba 17:22 Bu haber 2216 kez okundu
 
Sucu; "2021, Sağlık ve Huzur yılı olsun"
Antalya Otelciler Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar ve Matbaacılar Esnaf Odası Başkan ÖZCAN SUCU yeni yıl mesajı yayınladı.
RESMİ İLAN Haberi
Sucu;

Başkan Sucu mesajında şu ifadelere yer verdi; "Dünyamızın dört bir yanında devam etmekte olan Covit-19 pandemisi, insanlığın sağlıkla sınavı, savaşın, terörün ve şiddetin son bulması yeni yıldan dileğimiz, Pandemi’ den arınmış, Sevgi, barış ve hoşgörünün hakim olduğu, temel insan hak ve hürriyetlerinin her yerde sağlandığı, esnafımızın her gün yeni ve hayırlı kazançlara kapılarını açtığı bir dünya ortak özlemimizdir.

Yeni bir yıl, yeni başlangıçları ve umutları beraberinde getirmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Milletinin, Antalya Otelciler Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar ve Matbaacılar Esnaf Odası üyelerimizin ve Antalya’lı hemşerilerimin ayrıca basın mensuplarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Yeni umutlarla karşıladığımız 2021 yılının, ülkemiz, dünyamız ve tüm insanlık için, Sağlık, barış ve hoşgörünün egemen olduğu güzel günler getirmesini dilerim."

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: Antalya Otelciler Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar ve Matbaacılar Esnaf Oda
Yorumlar
Haber Yazılımı