Haber Detayı
16 Haziran 2021 - Çarşamba 01:39 Bu haber 392 kez okundu
 
Victorinox’tan, Huntsman "Year of the Ox"
Victorinox’tan, Huntsman "Year of the Ox" 2021 Limitli Üretim Çakı Desenleri ve rengiyle Boğa Yılı’na özel limitli üretim
YAŞAM Haberi
Victorinox’tan, Huntsman

Çakılara eşsiz yorumunu katarak, çok fonksiyonlu çakılar üreten Victorinox, Boğa Yılı’na özel sınırlı sayıda özel bir koleksiyona daha hayat veriyor. Çin burçlarında görülen 12 yıllık tekrarlanan hayvan döngüsünün ikincisi olan Boğa Yılı’na özel üretilen çakı, rengi ve deseniyle koleksiyoncuların en nadide parçası olacak.

Doğa ve en zorlu ortamlar için 100 yıldır çok fonksiyonlu çakılar üreten Victorinox, 12 Şubat 2021 tarihinde başlayan ve 31 Ocak 2022 tarihinde sona eren Boğa Yılı’na özel, sınırlı sayıda üretim bir çakı serisini daha tutkunlarıyla buluşturdu. 8 bin adetlik sınırlı üretimiyle koleksiyoncuların en değerli parçasına dönüşecek Huntsman "Year of the Ox", 16 fonksiyonuyla da ne denli nadide bir parça olduğunu tekrar vurguluyor. 

Boğa figürüyle gücünü dışa vuruyor

Koleksiyoncular ve Boğa Yılı’nda doğanlar için sıra dışı bir hatıra olacak yeni seri, kaslı ve bir o kadar sinirli resmedilen boğa figürüyle gücünü dışa vuruyor. Her bir çakı için bireysel seri numarası içeren çakı, özel hediye kutusuyla kullanıcıları özel htiriyor.  

16 fonksiyonu bulunuyor

Tutkun koleksiyoncular için üretilen ve gündelik hayatın bir parçasına dönüşecek çakının; küçük tornavida, büyük tornavida, testere, çok amaçlı kanca, makas, kürdan, cımbız, anahtarlık halkası, delik açıcı, kablo sıyırıcı, şişe açacağı, konserve açacağı, tirbüşon, küçük bıçak, büyük bıçak, mini tornavida dahil 16 fonksiyonu bulunuyor.

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: Mall of İstanbul, Maltepe Piazza, Hobix, Huntsman, Year of the Ox
Yorumlar
Haber Yazılımı