Haber Detayı
03 Mart 2019 - Pazar 02:01 Bu haber 313 kez okundu
 
Yalınlık ve sadelik isteyenlere
Evlerde rahat ve huzurlu bir ortam yaratan dekorasyonlar ön plana çıkıyor. Son yıllarda popülerliği artan minimalist mekanlar da bu etkiyi yaratmayı sağlıyor. Yalınlık ve huzur vadeden minimalist yaklaşım; dekorasyonda büyüğünden küçüğe birçok detaya sade ve yalın bir hava getiriyor. Günsan, minimalizmi hayatının her alanına taşımak isteyenlere özel sade ve şık tasarımıyla Eqona metalik serisini sunuyor.
YAŞAM Haberi
Yalınlık ve sadelik isteyenlere

Yaşam ortamlarına yalınlık ve huzur vadeden minimalist yaklaşım; fazlalıklardan kurtularak, minimum seviyede kullanılan mobilya ve aksesuarlarla, yaşam alanlarına sade ve yalın bir hava getiriyor. Kaliteli ve yenilikçi ürünler üreten Günsan, yaşam alanlarında bu havayı estirmek isteyenlere Eqona metalik serisini öneriyor.

 

Metalik beyaz, gümüş, füme, metalik bej, mocha ve metalik siyah olmak üzere altı çeşit metalik renk seçeneği sunan seri, stil sahibi sade ve şık bir tarzı benimseyenlere hitap ediyor. Son yıllarda popülerliği artan minimalist akıma uyumlu olduğu kadar konfor sağlamasıyla da yaşam kalitesini artırıyor.

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: günsan, yaşam, ev, minimalist, kadın, aile, Eqona metalik
Yorumlar
Haber Yazılımı