Haber Detayı
01 Kasım 2020 - Pazar 17:53 Bu haber 251 kez okundu
 
Yemek yemenin özgürlüğünü
MYCey Süper Vakumlu Tabak bebeklere yemek yemenin özgürlüğünü sunuyor
YAŞAM Haberi
Yemek yemenin özgürlüğünü

Anne ve bebekler için birbirinden fonksiyonel ürün ve aksesuarlar sunan MYCey, bebeklerin tüm gelişim süreçlerinde onların yanında oluyor.  MYCey’in geliştirdiği inovatif ürünler arasında yer alan ‘Süper Vakumlu Tabak, vakumlu tabanı sayesinde yemeklerin dökülmesini önlüyor. Öğünlerin daha eğlenceli ve rahat geçmesini sağlayarak bebeklerin gelecekte mutlu bireyler olmasına yardımcı oluyor.

 

Eğitici ve fonksiyonel ürünleriyle anne ve bebeklerin mutluluğuna mutluluk katan MYCey, onların tüm ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyor. MYCey’in “Ben Kendim Yerim!” sloganından hareketle geliştirdiği “Beslenme” kategorisinde yer alan “Süper Vakumlu Tabak’lar, bebeklerin yemeklerini dökmeden mutlu sonla bitirmesini sağlıyor. Beslenme saatlerini mutlu ve eğlenceli zamanlara dönüştüren vakumlu tabaklar, onların kendine güvenen bireyler olarak büyümesine de destek oluyor.

 

Yemeklerin dökülmediği beslenme saatleri

Özel mekanizması ve vakumlu yapısıyla pürüzsüz yüzeylere sıkı bir şekilde tutunan MYCey ‘Süper Vakumlu Tabak’, mama sandalyelerinden masalara kadar birçok alanda yemek yenmesine olanak tanıyor. Mandalı açık olarak zemine konulan ‘Süper Vakumlu Tabak’ta bulunan kol, herhangi bir yöne doğru bastırılıyor. Ardından tabağın altındaki noktalar vakum tabanındaki kanallara hizalanıp aşağı doğru itiliyor ve taban kilitlenene kadar saat yönünde çevriliyor. Böylece bebeklerin tabağı yerinden oynatması ve yemekleri dökmesi engelleniyor.

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: MYCey, bebek, çocuk, yeme alışkanlıkları, mama, haber, reklam, son dakika,
Yorumlar
Haber Yazılımı