Haber Detayı
17 Kasım 2020 - Salı 20:16 Bu haber 583 kez okundu
 
Yeni tedbirler açıklandı.
Başkan Erdoğan kabine toplantısı sonrası alınan yeni covit-19 tedbirlerini açıkladı. Başkan Erdoğan yaptığı açıklamada hafta sonları 10.00-20.00 saatleri dışında sokağa çıkma yasağı getirildiğini ve eğitim öğretimin yıl sonuna kadar online süreceğini açıkladı..
GÜNCEL Haberi
Yeni tedbirler açıklandı.

Sokağa çıkma yasağı kriterleri belli oldu

Başkan Erdoğan kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamalarda koronavirüse karşı alınan yeni tedbirleri açıkladı. Başkan Erdoğan hafta sonları tedarik ve üretim zincirleri aksamayacak şekilde 10.00 ile 20.00 arası saatler dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını belirtti.

EĞİTİMDE ONLINE DÖNEM

Başkan Erdoğan koronavirüsün etkisini ülke genelinde arttırmasının ardından eğitimin yılsonuna kadar online sürdürüleceğini de duyurdu. Erdoğan konuşmasının devamında; "Alışveriş yerleri, berberler, restoranlar saat 10.00 ile 20.00 arası açık kalacak. Sinemalar yıl sonuna kadar kapalı kalacak. Restoranlarda sadece paket servisi yapacak. Kıraathanelere bir süre ara verilecek.Tüm spor müsabakaları seyircisiz oynanacak. Şehirlerimizin ana cadde ve meydanlarındaki sigara içme yasağı sürecek" dedi. 

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: koronavirüs tedbirleri, sokağa çıkma yasağı, salgın, ğkabine toıplantı
Yorumlar
Haber Yazılımı