Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 13:39 Bu haber 937 kez okundu
 
Zor zamanların reçetesini verecek
Akademisyen ve eğitmen Doç. Dr. Ufuk Çakmakçı 8 Kasım Perşembe günü, Yaşam Akademisi’ne konuk oluyor. Saat 14.00’da Akbatı misafirleriyle buluşacak olan Çakmakçı, ‘Zor Zamanlarda Yaşama Sanatı’ başlıklı söyleşisinde bireylerin mutluluk arayışını ve çözüm önerilerini anlatacak.
GÜNCEL Haberi
Zor zamanların reçetesini verecek

Konsantrasyon ve farkındalık üzerine Uzakdoğu temelli çalışmalar yapan Doç. Dr. Ufuk Çakmakçı 8 Kasım Perşembe günü, Yaşam Akademisi’nin konuğu olarak Akbatı misafirleriyle buluşuyor. Çakmakçı 14.00’da vereceği ‘Zor Zamanlarda Yaşama Sanatı’ başlıklı söyleşisinde zor zamanlarda güçlü kalmak için gerekli anlayış ve teknikleri paylaşacak.

Söyleşisinde mutluluk, yaşamsal enerjinin artırılması, stres ve gerilimin etkilerinden arınma yöntemlerine değinecek olan Çakmakçı, hayatın zorluklarına karşı dayanıklı olmak hakkında tüm soruları yanıtlayacak.

Ufuk Çakmakçı

Doç. Dr. Ufuk Çakmakçı, konsantrasyon ve farkındalık üzerine Uzakdoğu temelli çalışmalar yapıyor. Şirketlere liderlik, strateji, yaratıcılık ve yenilikçilik gibi alanlarda farkındalık eğitimleri veren ve bu şirketlerin liderlerine koçluk yapan Çakmakçı, yaşamsal enerjinin artırılması ve stresin etkilerinden kurtulma yöntemlerini paylaşıyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zor, zamanların, reçetesini, verecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı