Haber Detayı
08 Şubat 2021 - Pazartesi 14:56 Bu haber 532 kez okundu
 
Arma Kontrol, yerli üretime bir yeni bariyer daha ekledi
Arma Kontrol sektörde bir ilke imza atarak yüzde 100 yerli Kendinden İç Üniteli Mantar Bariyer Sistemlerini üretti
YAŞAM Haberi
Arma Kontrol, yerli üretime bir yeni bariyer daha ekledi

Arma Kontrol’ün geliştirdiği, yüzde 100 yerli Kendinden İç Üniteli Mantar Bariyer Sistemleri, tüm ünite ve elektrik aksamının sistemin içerisinde yer almasından dolayı, darbe ve iklim koşullarına karşı üstün bir dayanıklılık göstertiyor. Tasarımı, Ar-Ge’si, üretimi tamamen Arma Kontrol mühendisleri tarafından yapılan patentli teknoloji, bariyer ve güvenlik sistemlerinde en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle yüksek güvenlik ürünleri sunan Arma Kontrol, yüzde 100 yerli ürünlerinin arasına bir yenisini daha ekledi. Yüksek riskli alanların güvenliği için geliştirilen Kendinden İç Üniteli Mantar Bariyer Sistemleri, tüm aksamının ünitenin içinde yer almasıyla, darbe ve iklim koşullarına gösterdiği üstün performansla dikkat çekiyor.  7/24 sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış olup, TÜV Austria Türk tarafından da kalitesi belgelenmiştir.

İstenen ölçülerde üretiliyor

Askeri ve emniyet kurumlarının yanı sıra holding, havaalanları, petrol sahaları, cezaevleri gibi yüksek riskli alanların araç giriş çıkış kontrolü için geliştirilen bariyer sistemleri, istenilen ölçülere göre özel olarak üretilebiliyor, 220V’luk çalışma prensibi dolayısıyla yeni bir elektrik altyapısına ihtiyaç duymuyor. Hidrolik prensibiyle güvenli bir geçiş sağlayan bariyer, mobil uygulama, plaka tanıma sistemleri, OGS-HGS, kart okuyucular ile entegre çalışabiliyor.

 

Arma Kontrol hakkında detaylı bilgiye www.armakontrol.com adresinden ulaşılabilir.

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: TÜV, Austria, Türk
Yorumlar
Haber Yazılımı