Haber Detayı
10 Mart 2021 - Çarşamba 01:21 Bu haber 446 kez okundu
 
Başkan Böcek’ten Vali Yazıcı’ya ziyaret
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek, hastalığı sürecindeki desteklerinden dolayı teşekkür etti.
ANTALYA İLÇELERİ Haberi
Başkan Böcek’ten Vali Yazıcı’ya ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geçtiğimiz haftalarda kendisini ziyaret eden Antalya Valisi Ersin Yazıcı’ya iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, Başkan Başdanışmanı Cem Oğuz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz de bulundu.

 

Hastalığı sürecindeki desteklerinden dolayı Antalya Valisi Ersin Yazıcı’ya teşekkür eden Başkan Muhittin Böcek, “Yaşadığım süreç içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanlarımız, Bakanlarımız, siyasi parti temsilcileri ve Antalya Valisi olarak sizden büyük destek gördüm. Antalya adına şahsım adına sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalya Valisi Ersin Yazıcı da “Ben teşekkür ederim. Gerçekten çok zor bir süreç atlattınız. Allah’a şükürler olsun gayet iyi durumdasınız. Allah nazarlardan saklasın. Şehrimize hizmet etmeye birlikte gayret edeceğiz. Antalya’ya hizmet etmek gurur ve şerefine hep birlikte ulaşacağız. İnsanlığa hizmet etmek herhâlde bir faninin dünyada en mutlu olacağı durumdur” dedi.

 

Başkan Muhittin Böcek ve Vali Ersin Yazıcı ziyarette, Antalya ile ilgili konular ve Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçireceği projelerle ilgili görüş alışverişinde de bulundu.

 

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Valisi Ersin Y
Yorumlar
Haber Yazılımı