Haber Detayı
02 Mayıs 2021 - Pazar 15:36 Bu haber 1280 kez okundu
 
Toprak Sergen’in sesinden Küçük Prens
Küçük Prens, Toprak Sergen’in sesi ile yeniden hayat buluyor
EĞİTİM Haberi
Toprak Sergen’in sesinden Küçük Prens

Hayata dair verdiği derin mesajları sade ve akıcı dili ile kalplere nüfuz eden Küçük Prens, Audioteka’da dinleyiciler ile buluşuyor. Hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden hikâye ünlü tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Toprak Sergen’in etkileyici sesi ile kitapseverler ile bir araya geliyor. 

Ulusal ve uluslararası olmak üzere 2500'ten fazla sesli içeriğe ev sahipliği yapan sesli kitap arşivi Audioteka, edebiyat dünyasının birbirinden değerli eserlerini kitapseverlerle buluşturmaya devam ediyor. 1942 yılında Antoine de Saint-Euxpery tarafından yazılan ve Fransa'da "20. Yüzyılın En İyi Kitabı" olarak seçilen Küçük Prens, Toprak Sergen’in seslendirmesi ile dinleyicileri çarpıcı bir hikâyeyle buluşturuyor. 

Bir çocuğun gözünden, büyüklerin dünyasına yolculuk…

Kendi galaksisinde, tek bir gül ile yaşayan ve başka galaksileri gezmek için gülünü tek başına bırakıp yolculuk yapmaya başlayan Küçük Prens, yolculuğu boyunca bir çocuğun gözünden büyüklerin dünyasını aktarıyor.  Büyümenin insanların davranışları üzerindeki etkilerine odaklanan hikâye, 7’den 70’e herkese hitap ediyor.

 

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: toprak sergen, kitap, küçük prens
Yorumlar
Haber Yazılımı